Son Sorgulamalar

Güngören Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme


İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Güngören İlçesi, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Bayrampaşa ve Eyüp ilçeleri ile komşudur. Güngören 1992 yılında ilçe statüsüne kavuşmuş olup 11 mahalleden oluşmaktadır. İlçenin yüzölçümü 8.4 kilometrekare olup, 2017 nüfus sayımlarına göre nüfusu da 300.000 civarındadır.

İnternetten Güngören Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme Nasıl Yapılır?

Belediyecilik sisteminin internet üzerine taşınmış haline e-belediye denmektedir. E-belediye sisteminde vergi borcu ödeme, borç sorgulama, ve ödeme işlemlerini vatandaş kendisi görebilmekte ve yapabilmektedir.

Güngören Belediyesi borç sorgulama ve ödeme işlemini yapabilmeniz için aşağıda sizlere bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıya tıkladığınızda karşınıza TC kimlik numarası ile borç sorgulama işlemi gelecektir. İlgili alana TC kimlik numaranızı yazıp sorgula butonuna tıklayın. Ardından size ait borç varsa listelenecektir. Bu listeden ödemek istediğiniz borcu seçip ödeyebilirsiniz.

Sistemde sorgulama yapmadan önce TC vatandaşı değilseniz ilgili alanı işaretlemelisiniz. Bu alanı işaretledikten sonra açılacak olan yerde sicil no ve doğum tarihi bilgileri sizden istenecektir. Bu bilgileri ilgili alanlara girip sorgulama işleminizi yapın.

Güngören Belediyesi borç sorgulama ve ödeme işleminizi şimdi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Gaziosmanpaşa Belediyesi Şikayet, Talep Öneri başlıklı makalemizde Gaziosmanpaşa Belediyesi şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.