Son Sorgulamalar

GEDİZ Edaş Borç Sorgulama


Ülkemizde birçok elektrik dağıtım şirketi bulunmaktadır. Bu elektrik dağıtım şirketleri kendi bölgelerinde hizmet vermektedir. Bu elektrik dağıtım şirketlerinden biri de Ege Bölgemizde hizmet veren Gediz Elektrik Dağıtım Şirketi ‘dir. Gediz elektrik dağıtım şirketi ülkemizin sadece İzmir ve Manisa illerinde hizmet vermektedir. İzmir ve Manisa elektrik bağlantısı, İzmir ve Manisa elektrik fatura sorgulama, İzmir ve Manisa elektrik kesintileri gibi işlemler Gediz elektrik dağıtım şirketi tarafından yapılmaktadır.

gediz_borc_sorgulamaİzmir ilimiz için İzmir elektrik fatura sorgulama, Manisa ilimiz için Manisa elektrik fatura sorgulama işlemlerinizi Gediz elektik dağıtım şirketinin web sayfası üzerinden yapabilirsiniz.

GEDİZ elektrik borç sorgulaması yapmak için buraya tıklayarak Gediz elektrik borç sorgulama sayfasının açılmasını sağlayın. Açılan sayfada sizden bazı bilgilerinizi ilgili alanlara girmeniz istenecektir. Bu alanlar elektrik tesisat no ve güvenlik için oluşturulmuş olan güvenlik kodu bilgileridir. Bu bilgileri ilgili alanlara girip GÖNDER butonuna tıklayın. Böylece Gediz elektrik dağıtım şirketi borç sorgulaması yapmış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Tapu Randevusu Alma başlıklı makalemizde online olarak tapudan randevu, Tapu Randevusu Alma ve Tapu Randevusu Nasıl Alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
gediz elektrik borç sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. GEDİZ EDAŞ PLANLI KESİNTİ BİLGİLERİ: GEDİZ EDAŞ PLANLI KESİNTİ BİLGİLERİ 14.11.2015 Tarihinde Ekte Belirtilen…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.