Son Sorgulamalar

Gaziosmanpaşa Belediyesi Şikayet, Talep Öneri


Belediyelerin e-belediye sistemine geçiş işlemleri ile birlikte birçok hizmetler artık internet ortamına taşınmıştır. Gaziosmanpaşa Belediyesi’de e-belediye sistemini kullanan belediyelerden biridir. Gaziosmanpaşa Belediyesi e-belediye sistemi üzerinden verilen hizmetleri “Gaziosmanpaşa Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme” başlıklı makalemizden öğrenebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Belediyesi Şikayet, Talep Öneri Nasıl Yapılır?

Aşağıda sizlere Gaziosmanpaşa Belediyesi şikayet, talep ve öneri ile ilgili bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıyı kullanarak şikayet, talep ve öneride bulunmanız mümkündür.

İlgili bağlantıyı tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden ilk önce bildirim türünü seçmeniz istenecektir. Ardından kendi kişisel bilgilerinizi girebileceğiniz bir alan bulunmaktadır. Bu alanları doldurmalısınız. Bu alanları doldurduktan sonra alt bölümde bulunan konuya esas bilgiler kısmında iletmek istediğiniz konunuzu yazın.


Gaziosmanpaşa Belediyesi şikayet, talep ve öneride bulunmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Gaziosmanpaşa Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme başlıklı makalemizde Gaziosmanpaşa Belediyesi borç sorgulama ve ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.