Son Sorgulamalar

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey UAH Randevu Alma


Açıldığı günden bugüne kadar bölgesine güven veren Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Uygulama Araştırma Hastanesi bölge halkı için vazgeçilmez konumda olmuştur. Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi 1987 yılında Kolej tepe eski Verem Hastanesi binasında poliklinik hizmeti vermeye başlamıştır. İlk açıldığında 9 öğretim üyesi ile hizmet vermiş daha sonra bu katlanarak devam etmiştir.

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey UAH İnternetten Online Randevu Alma

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Uygulama ve Araştırma Hastanesi internetten online randevu alma işlemi için aşağıda sizlere bir link verilmiştir. Bu linki tıklayarak açılacak olan sayfada bulunan menülerden randevu- Randevu alma menüleri aracılığı ile açılan yerde TC kimlik numarası ve doğum tarihi alanına gerekli bilgileri girerek hastane randevusu alabilirsiniz.

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Uygulama ve Araştırma Hastanesi internetten online randevu alma işlemi için TIKLAYIN…

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey UAH Telefonla Randevu Alma

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Uygulama ve Araştırma Hastanesi randevu telefon numarası 444 98 58 ‘dir. Bu numara üzerinden hastane randevusu alma işleminizi yapabilirsiniz.

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey UAH Randevu İptal Etme

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Uygulama ve Araştırma Hastanesi randevu iptal işlemi için randevu alma sistemi üzerinden yapılmaktadır. Aşağıda sizlere randevu iptal etme ile ilgili bir link verilmiştir. Bu linkteki alanları doldurup sisteme giriş yaparsanız hastane randevunuzu iptal edebilirsiniz.

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Uygulama ve Araştırma Hastanesi randevu iptal etme işlemi için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Laboratuvar Tahlil/Tetkik Sorgulama başlıklı makalemizde Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi laboratuvar tahlil/tetkik sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1824 Wj1TCZS4Gdh_hgZvTtvEp2sAODFOwSqnOa9XTMWKB_OJdKPZJOSJgkMH9fLkP6W3 1641120a0cc56450bb58e7b23cfa5f01cbb9c700&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.