Son Sorgulamalar

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma


Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’ne bağlı olarak kurulan Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 1979 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi kuruluğu günden beri sürekli gelişen ve değişen teknolojiyi takip ederek yeni çıkan cihazları hizmete sunmuştur.

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İnternetten Online Randevu Alma

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi internetten online randevu alma işleminizi yapabilmek için aşağıda sizlerel bir link paylaşacağız. Bu linke tıkladığınızda açılacak olan sayfada karşınıza çıkacak olan ekranda bulunan sol taraftaki menülerden Randevu-Randevu Alma seçeneğini tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılacak olan ekranda sizden TC kimlik numarası ve şifre bilgileri sorulacaktır. Sisteme üye olanlar bu şekilde giriş yapabilmektedirler. Sisteme henüz üye olmayanlar ise yeni kayıt butonuna tıklayarak, TC kimlik numarası, cep telefonu numarası gibi bilgileri ilgili alana girerek üye olabilirler.

Aynı menülerde hastane randevusu iptal etme seçeneğini kullanarak ta randevularınızı iptal ettirebilirsiniz.

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi internetten online randevu almak için TIKLAYIN…

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Telefonla Randevu Alma

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi telefonla randevu alma işlemi için randevu telefonu olan 444 48 48 i arayabilirsiniz. Randevular hafta içi 08.00 – 17.00 saatleri arasında alınabilmektedir.

Hastanenin Çayyolu Ek Hizmet Binası’ndan randevu almak için 312 233 40 40 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Osmangazi Üniversitesi Hastanesi Laboratuvar Tahlil/Tetkik Sorgulama başlıklı makalemizde Osmangazi Üniversitesi Eğitim Araştırma ve Uygulama Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.