Son Sorgulamalar

Fiat Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası


Fiat ülkemizde Renault‘la beraber piyasada etkin rol oynayan şirkettir. Fiat günümüzde yapmış olduğu modern tasarımlı araçları ile dikkat çekmektedir.

Fiat Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sıfır araçlarınızı satın aldığınızda garantili olarak satın alırsınız. Garanti ister kilometre üzerinden isterse yıl üzerinden uygulanmaktadır. Ama şirketler garantinin dışında da hizmet vermektedirler. Mesela Fiat aracınızla ilgili herhangi bir problem olduğunda veya Fiat aracınızla ilgili görüş, dilek ve şikayette bulunmak istediğinizde Fiat çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarasından yararlanabilirsiniz.

fiat-logoAşağıda sizlere Fiat çağrı merkezi numarası verilmiştir. Bu numarayı çevirip herhangi bir işlem yapmadan Fiat müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Fiat çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarası 444 22 55 tir.

Fiat’ın resmi sitesine de BURADAN ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Renault Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı makalemizde Renault çağrı merkezi müşteri numarası hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Yozgat Şehir Hastanesi Randevu Alma

Yozgat Şehir Hastanesi 2017 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hastanenin 475 adet yatağı bulunmaktadır. Hastanede özellikli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.