Son Sorgulamalar

Fatih Belediyesi Borç Sorgulama Borç Ödeme


İstanbul ilimiz dünyanın sayılı büyükşehirlerinden biridir. İstanbul 1980’lerden itibaren hızla göç alan bir ilimizdir. Fatih ise İstanbul ilimizin en eski ilçelerinden biridir. Fatih ilçesi bulunduğu konum itibari ile sürekli göz önünde olan, insanların İstanbul seyahatleri esnasında ilk uğradıkları ilçelerin başında gelmektedir.

Fatih Belediyesi Borç Sorgulama Borç Ödeme

Fatih Belediyesi e-belediye sistemine geçiş yapan ilçelerden biridir. Fatih Belediyesi e-belediye sistemini kullanarak Fatih Belediyesi borç sorgulama, Fatih Belediyesi borç ödeme işlemlerinizi rahatlıkla yapmanız mümkündür.

Aşağıda sizlere Fatih Belediyesi borç sorgulama ve ödeme işleminiz yapabileceğiniz bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıya tıkladığınızda karşınıza Fatih Belediyesi online tahsilat sistemi çıkacaktır.

Bu sistem 4 aşamadan oluşmaktadır. 1.aşamada sizden sicil numaranızı girmeniz istenmektedir. Şayet sicil numaranızı bilmiyorsanız vergi kimlik numaranızı veya TC kimlik numaranızı girebilirsiniz. Ardından yan taraftaki resimde bulunan karakterleri ilgili alana girip sicil sorgula butonuna tıklayıp 2.aşamaya geçin. 2.aşamada karşınıza borçlarınız listelenecektir. 3.aşama borç ödeme aşamasıdır. Bu aşamada Fatih Belediyesi’ne olan borçlarınızı ödeyebilirsiniz. 4.aşama makbuz görüntüleme aşamasıdır. Bu aşamada ödemiş olduğunuz borçlarınızın makbuzlarını görebilirsiniz.

Fatih Belediyesi borç sorgulama ve Fatih Belediyesi borç ödeme işlemlerinizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Avcılar Belediyesi Şikayet, Öneri Başvuru başlıklı makalemizde Avcılar Belediyesi şikayet başvuru hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.