Son Sorgulamalar

Eyüpsultan Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri


Eyüpsultan ilçesi, diğer adıyla Eyüp, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunmaktadır. Eyüpsultan ilçesi manevi değerlerimizin içerisinde olduğu bir ilçedir.

Eyüpsultan Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri

Eyüpsultan Belediyesi şikayet, dilek ve öneri ile ilgili belediyenin Eyüpsultan Belediyesi Beyaz Masa adı altında bir uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulama sayesinde Eyüpsultan Belediyesi geri dönütleri almaktadır.

Aşağıda sizlere Eyüpsultan Belediyesi şikayet, öneri ve dilek işlemlerinizi yapabileceğiniz bir bağlantı verilmiştir. İlgili bağlantıya tıkladığınızda sizden istenen formdaki bilgileri doldurmalısınız. Bu formda sizden ilk önce kendi kişisel bilgileriniz istenecektir. Bu bilgileri girdikten sonra adres bilgilerinizi ve açıklama bölümüne de şikayet, dilek ve öneri bilgilerinizi girip gönder butonuna tıklayın. Böylece işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Bağlantıya tıkladığınızda gizlilik hatası alıyorsanız, internet explorerda tekrar deneyip, bu web sitesine devam et(önerilmez) yazısına tıklayarak sisteme erişebilirsiniz.

Eyüpsultan Belediyesi şikayet, öneri ve dilek işlemlerinizi şimdi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Eyüpsultan Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme başlıklı makalemizde Eyüpsultan Belediyesi borç sorgulama ve ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Güngören Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri

Kurumların dilek öneri ve şikayet gibi geri dönütleri alarak kendilerini düzenlemeleri, o kurumların kendisini geliştirmesini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.