Son Sorgulamalar

Eyüpsultan Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme


Eyüpsultan ilçesi İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunmaktadır. Halk arasında kısaca Eyüp olarak bilinmektedir. İlçe bu ismini Ebu Eyyüp el-Ensari’den almıştır. İlçede başta Eyüpsultan Camii olmak üzere ilçede birçok tarihi eser bulunmaktadır. 242 kilometrekarelik yüzölçüme sahip olan Eyüpsultan ilçesi’nin 2017 yılı nüfus sayımlarına göre nüfusu 381.000 civarındadır.

Eyüpsultan Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme Nasıl Yapılır?

Eyüpsultan Belediyesi, ilçenin köklü bir geçmişe sahip olduğunun bilincinde hareket ederek vatandaşlara hizmet vermektedir. Eyüpsultan Belediyesi e-belediye sistemine geçen belediyelerden biridir. Belediye e-belediye hizmetini kendi web sayfası üzerinden vermektedir.

Eyüpsultan Belediyesi borç sorgulama ve ödeme işlemi için aşağıda sizlere bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıya tıkladığınızda karşınıza Eyüpsultan Belediyesi borç sorgulama ekranı açılacaktır. Bu ekranda Eyüpsultan Belediyesi vergi borcu sorgulama, genel borç sorgulama gibi sorgulama işlemlerinizi yapabilir ve borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

İlgili bağlantıda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden ilk önce sorgulama işlemi için giriş yöntemi istenecektir. Bu yöntemler sicil no ile sorgulama, vergi kimlik no ile sorgulama, TC kimlik no ile sorgulama gibi seçeneklerdir. Bu seçeneği seçtikten sonra sisteme üye olmak istemiyorsanız üye olmadan devam etmek istiyorum seçeneğini seçip sorgulama işleminizi yapmaya devem edin. Sorgulama sonucunda borcunuz varsa listelenecektir. Listeden listeden ödemek istediğiniz  borcu seçip ödeyebilirsiniz.

Eyüpsultan Belediyesi borç sorgulama ve ödeme işlemini şimdi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Esenyurt Belediyesi Şikayet, İstek ve Bilgi Edinme başlıklı makalemizde Esenyurt Belediyesi şikayet ve istek bilgi edinme hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
eyüp sultan belediyesi hızlı borç ödeme

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.