Son Sorgulamalar

Euro Sigorta Ege Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama


Toprak Sigorta adıyla 1995 yılında kurulan Euro Sigorta, 1996 yılında fiilen faaliyete geçmiştir. Kaza, yangın, mühendislik, nakliyat branşlarında hizmet vermektedir. Şu anda Euro sigorta A.Ş. unvanı altındaki tüm yükümlülükler aynı şartlarla Ege Sigorta A.Ş. unvanı altında devam ettirilmektedir.(TÜRKİYE TİCARET SİCİL GAZETESİ 6 MART 2014 SAYI:8522)

Başımıza gelebilecek herhangi bir kaza anında sigortalı olmamız veya eşyalarımızın, evimizin, araçlarımızın sigortalı olması bizleri bir nebzede olsa rahatlatmaktadır. Sigorta yaptırmak kadar sigorta şirketiniz de önemlidir. Sigorta şirketinizin, başınıza gelebilecek hangi durumlarda sigortadan faydalanabileceğinizi söylemesi, sizinde öğrenmeniz gerekmektedir.

Euro Sigorta Ege Sigorta Online İşlemler

Euro Sigorta kendi web sayfası üzerinden müşterilerine online olarak hizmet etmektedir. Euro Sigorta online hizmetler bölümüne giriş yapabilmeniz için kullanıcı adı ve şifrenizin olması gerekmektedir. Online işlemler kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yaptıktan sonra sigorta durumunuzu görebilir, aracınızın kazadan sonraki yapılan işlemleri takip edebilirsiniz.

Euro Sigorta Ege Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Euro sigorta yeni ismiyle Ege Sigorta hasar dosyası online işlemlere giriş yaparak sorgulayabilirsiniz. Euro sigorta online işlemlere giriş linki aşağıda sizinle paylaşılmıştır. Bu sisteme giriş yapabilmek için kullanıcı adınızın ve şifrenizin olması gerekmektedir. Kullanıcı adı ve şifreyi Euro sigorta iletişim merkezinden telefon aracılığı ile veya kendi acenteniz aracılığı ile alabilirsiniz.

euroSigortaLogoEuro Sigorta hasar dosyası sorgulama işleminizi yukarıda anlatılan şekildi sisteme giriş yaptıktan sonra görebilirsiniz. Aynı zamanda sigorta bilgilerinizi, kazadan sonra yapılan işlemlerinizi de görebilirsiniz. Böylece acentenize sürekli gitmenize gerek kalmamaktadır.

Euro Sigorta Ege Sigorta hasar dosyası sorgulama işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Türk Nippon Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama başlıklı makalemizde Türk Nippon Sigorta hasar dosyası sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
ege sigorta hasar dosya sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.