Son Sorgulamalar

Euro Kuru Sorgulama?


Avrupa’nın ortak parası olan Euro ilk çıktığı zaman Türkçe olarak nasıl okunacağı tartışma konusu olmuştu. Herkes Türkçe okunuşu konusunda farklı fikirler ortaya atmıştı. O zaman Başbakanlık görevini yürüten Bülent Ecevit ise bu işe son noktayı koydu ve bırakın herkes istediği gibi söylesin dedi. Böylece Euro’nun  okunuşu herkes tarafından farklı farklı oldu.

Avrupa ülkelerinin içinde bulunduğu sıkıntılar nedeniyle Euro genelde düşüş yaşamakta. Tam Euro toparlandı toparlanacak derken tekrar düşmektedir. Şu aralar 2.80 seviyelerinde gezmekte olan Euro, Euro Bölgesi’nde yaşananlar nedeniyle yatırımcı açısından güvenini kaybetmeye başlamıştır.

Euro-kuruEuro kuru sorgulama, Euro ne kadar, Euro fiyatı öğrenme gibi işlemleri yapabilmeniz için aşağıda sizinle 2 tane link paylaşmış bulunmaktayız. Bu linkler yardımıyla Euro kurunu görmeniz mümkündür.

İlk vermiş olduğumuz link Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’nın sitesi üzerinden yayınlanan Euro kurudur.

İkinci bağlantı ise Euro/TL kurunu anlık olarak grafik hareketleri ile görebileceğiniz, Euro/TL anlık grafik hareketleridir. Bu grafik hareketlerini görebilmeniz için bilgisayarınızda java kurulumu gerekli olabilir.

TCMB’nin sayfasından Euro/TL bilgisini öğrenmek için TIKLAYIN…

Euro/TL anlık grafik görmek için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Dolar Kuru Sorgulama başlıklı makalemizde dolar fiyatını nasıl öğrenebilirim, dolar kuru ve dolar ne kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. Türkiye Ekonomisi, Dolar Kuru ve Euro Kuru Yorumu,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.