Son Sorgulamalar

Esenyurt Belediyesi Şikayet, İstek ve Bilgi Edinme


Kurumlar için bir geri dönüt olan dilek, istek ve şikayet, kurumların kendilerini geliştirmelerini sağlamaktadır. Vatandaşlardan gelen isteklere göre kurumlar kendilerine yön çizip kurumları yönetebilirler ise gelişme göstermiş olurlar.

Esenyurt Belediyesi Şikayet, İstek ve Bilgi Edinme Nasıl Yapılır?

Kurumlar borç sorgulama, şikayet, dilek, istek gibi işlemlerini artık kendi web sayfaları üzerinden yaptırmaktadırlar. Şikayet, dilek ve bilgi edinmek istediğiniz kurumun web sayfasına girip ilgili bağlantı yardımıyla işleminizi yapabilmektesiniz.

Aşağıda sizlere Esenyurt Belediyesi şikayet, istek bilgi edinme başvurusunda bulunabileceğiniz bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıda karşınıza çıkacak olan ekranda ilk bölümde kendi kişisel bilgilerinizin olduğu alanı doldurun. Daha sonra geniş olan alana şikayet, dilek ve bilgi edinme başvurunuzu yazın. Son bölümde de sorununuzun yaşandığı adresi girip, elinizde görseliniz veya dosyanız varsa eklemenizi yapıp başvuru kaydet butonuna tıklayarak başvurunuzu kaydedin.

Esenyurt Belediyesi şikayet, istek bilgi edinme başvurusunda bulunmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Esenyurt Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme başlıklı makalemizde Esenyurt Belediyesi borç sorgulama ve ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.