Son Sorgulamalar

Esenyurt Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme


Bir çiftlik toprağı üzerine kurulmuş olan yerleşme, 1967 yılında Esenyurt ismini almıştır. İlk yerleşim alanı ise Köyiçi mevkidir. Esenyurt 1989 yılında ilçe olmuş ve yüzölçümü 2770 hektardır. Esenyurt’un 2017 nüfus sayımına göre nüfusu da 846.492 ‘dir. Daha önceleri Büyükçekmece ilçesine bağlı olan Esenyurt daha sonraları Kıraç ile birleşerek büyümüştür.

Esenyurt Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme Nasıl Yapılır?

Esenyurt Belediyesi resmi web sayfası üzerinde bulunan e-belediye sistemi üzerinden Esenyurt Belediyesi borç sorgulama ve ödeme işleminizi gerçekleştirebilmektesiniz. Aşağıda sizlere bu sorgulama işlemini yapabileceğiniz bir bağlantı verilmiştir.

Bu bağlantıyı açtığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda 3 seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler TC kimlik numarası ile borç sorgulama, vergi numarası ile borç sorgulama ve sicil no ile borç sorgulama seçeneklerinden hangisi ile borç sorgulama yapmak istiyorsanız o alanı doldurup, sorgula butonuna tıklayın. Daha sonra listelenen borçlar ekranından ödeme yapmak istediğiniz borcu seçip ödeme işleminizi gerçekleştirin. Esenyurt Belediyesi emlak vergisi sorgulama ve ödeme işlemini de buradan yapabilirsiniz.

Esenyurt Belediyesi borç sorgulama ve ödeme işleminizi şimdi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Esenler Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri başlıklı makalemizde dilek ve öneri ve Esenler Belediyesi şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.