Son Sorgulamalar

Esenler Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri


Bir kurum veya kuruluşun kendini geliştirebilmesi adına yapması gereken en önemli uygulamalardan biri, dilek, öneri ve şikayetleri dikkate almaktır. Böylece kurumlar kendi göremediği durumları başkasının gözünden görüp kendilerini geliştirme fırsatı bulacaklardır.

Esenler Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri Nasıl Yapılır?

Esenler Belediyesi e-belediye sistemine geçiş yapan belediyelerden biridir. Bu sayede vatandaşların işleri daha hızlı yapılmaya başlanmış, belediyedeki iş yoğunluğu azaltılmış olmaktadır.

Esenler Belediyesi şikayet, dilek ve öneri ile ilgili aşağıda sizlere bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıya tıkladığınızda karşınıza istek, şikayet, bilgi edinme ekranı çıkacaktır. Bu ekranda ilk önce kişi bilgileri bölümünde kendi bilgilerinizi doldurun. Ardından bildirim türü ve diğer alanları doldurun. Konuyla ilgili herhangi bir dosyanız, fotoğrafınız bulunuyorsa sisteme yükleyip bildirimi tamamla butonuna tıklayıp, bildiriminizi gönderin.

Esenler Belediyesi şikayet, dilek ve öneri işleminizi şimdi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Esenler Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme başlıklı makalemizde Esenler Belediyesi borç sorgulama ve ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.