Son Sorgulamalar

Esenler Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme


Esenler İstanbul ilimizin Avrupa Yakası’nda bulunan bir ilçesidir. Gaziosmanpaşa, Güngören, Zeytinburnu ve Bağcılar ilçeleri ile komşudur. 1993 yılında ilçe olan Esenler 18 mahalleden oluşmakta ve yüzölçümü de 5227 hektardır. 2017 yılı nüfus sayımlarına göre nüfusu 455.000 civarıdır.

Esenler Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme Nasıl Yapılır?

Belediyelerin e-belediye sistemine geçişi ile birlikte çoğu belediyenin iş yükü azalmış ve insanların işleri de kolaylaşmıştır. Esenler Belediyesi’de e-belediye sistemini kullanan belediyelerden biridir.

Esenler Belediyesi borç sorgulama ve ödeme işlemi ile ilgili aşağıda sizlere bir bağlantı verilmiştir. İlgili bağlantıya tıkladığınızda karşınıza Esenler Belediyesi online tahsilat sistemi çıkacaktır. Bu sayfada sizden 4 aşamalı bir işlem yapmanız istenecektir. Birinci aşamada sicil bilgileriniz(TC kimlik numarası veya sicil numaranız), ikinci aşamada borçlarınızın listelenmesi, üçüncü aşamada borç ödeme sayfası ve son aşamada ise makbuz gösterimi yapılmaktadır.

Açılan sayfada borç sorgulama ve ödeme işlemi için ilgili forma sicil numaranız veya TC kimlik numaranızı yazarak sorgulama yapmalısınız. Ardından diğer aşamaları yaparak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Esenler Belediyesi borç sorgulama ve ödeme işlemini şimdi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Çekmeköy Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri başlıklı makalemizde Çekmeköy Belediyesi şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.