Son Sorgulamalar

Erzurum Doğalgaz Borç Fatura Sorgulama


Ülkemizin en soğuk illerinden biri olan Erzurum’da kış şartları oldukça zorlu geçmektedir. Bu zorlu şartlar altında Erzurum’da yaşayan vatandaşlarımız kombilerinin ayarlarını diğer illere göre daha da fazla yükseltmektedirler.

Ülkemizde birçok doğalgaz şirketi bulunmaktadır. Bunlardan Erzurum ilimizde hizmet veren doğalgaz firması PALEN doğalgazdır. PALEN doğalga şirketi resmi sitesi üzerinden bazı hizmetleri vermektedir. Bu hizmetlerden en önemli olanı Erzurum doğalgaz borç fatura sorgulama işlemidir.

erzurum_dogalgaz_fatura_sorgulamaAşağıda size vermiş olduğumuz linke tıklayarak Erzurum doğalgaz borç fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu linke tıkladığınızda Palen fatura borç sorgulama sayfası açılacaktır. Açılan sayfada sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgiler müşteri numaranız ve tesisat numaranızdır. Bu iki bilgiyi ilgili alanlara girdikten sonra alt tarafta bulunan sorgula butonuna tıklamanız yeterlidir.

Müşteri numaranızı veya tesisat numaranızı bilmiyorsanız aşağıdaki örnek fatura resmine bakarak öğrenebilirsiniz.

Erzurum doğalgaz fatura borç sorgulaması yapmak için TIKLAYIN…

palengaz_fatura

Bir önceki yazımız olan Samsun Doğalgaz Fatura-Borç Sorgulama başlıklı makalemizde borç, doğalgaz ve fatura hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. Erzurum”dan yazıyorum.Şimdi bizi doğalgaz ile tehdit éden Rusyanın gazını alma zamanı…Finalde başarilar Fener

  1. Pingback: Erzurum Doğalgaz Borç Fatura Sorgulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.