Emirdağ Belediyesi Su Faturası Ödeme


Emirdağ Afyonkarahisar İlimize bağlı bir ilçedir. Emirdağ ilçesinde oturan kişiler su borçlarını artık internet üzerinden ödeyebilmektedirler. İnternetten ve su faturası ödeme işlemleri için sizlere 2 farklı yöntem önermekteyiz.

Birinci yöntem e-devlet sistemi üzerinden Emirdağ Belediyesi su faturası sorgulama ve su faturası ödemedir. E-devlet sistemi üzerinden işlem yapabileceğiniz link aşağıda verilmiştir. Bu linke tıklayıp e-devlet sistemine giriş yaparak borç sorgulama ve ödem işleminizi yapabilirsiniz.

E-devlet sistemine nasıl gireceğinizi bilmiyorsanız veya yardım almak istiyorsanız “E-devlet Sistemine Giriş” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

E-devlet sistemi üzerinden Emirdağ Belediyesi su faturası sorgulama ve ödeme işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

emirdag-belediyesi-borc-sorgulamaEmirdağ Belediyesi kendi web sayfası üzerinden e-belediye hizmetini de vermektedir. E-belediye hizmeti sayesinde belediyeye olan borcunuzu sorgulayabilir ve borcunuzu ödeyebilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmek için sisteme üye olmanız gerekmekte ve üye girişi yapmanız gerekmektedir.

E-belediye sistemi üzerinden Emirdağ Belediyesi su faturası borç sorgulama ve Emirdağ Belediyesi su faturası ödeme işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Afyonkarahisar Belediyesi Su Faturası Ödeme başlıklı makalemizde Afyonkarahisar belediyesi su faturası borç sorgulama ve Afyonkarahisar Belediyesi su faturası ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
arçelik çağrı emirdağ
Paylaşmak Güzeldir

Bir Cevap Yazın