Emeklilik Hesaplama


İşe başlayan çoğu kişi her ne kadar emekliliğine çok zaman olduğunu bilse de olacağı zamanı bilmek ister. Sonuçta kaç yıl çalışacağını, çalıştıktan sonra tam olarak hangi tarihte emekli olacağını, ne kadar maaş alacağını bilmek kişinin hakkıdır. ? düşüncesi bizleri durup dururken işlemine götürmektedir.
 Çoğu işlemin online olarak yapılabildiği şu dönemde teknoloji sayesinde emeklilik hesaplama işleminizi de online olarak yapabilirsiniz. Böylece kafanızdaki Ne Zaman emekli Olurum? sorusunu da cevaplamış olursunuz.
Emeklilik hesaplama işleminizi yapabilmek için SGK’nın sitesinde sorgulama işlemi yapmanız gerekmektedir. Emeklilik hesaplama işlemi için SGK’nın hazırlamış olduğu sitenin linki aşağıda verilecektir.
Vereceğimiz linke tıklayarak açılan sayfadaki sizden istenen kişisel bilgileri(cinsiyet, doğum tarihi, hizmete başlama süresi gibi) eksiksiz doldurmanız ve alt tarafta bulunan GÖNDER butonuna tıklamanız gerekmektedir.
Emeklilik hesaplaması yapmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşmak Güzeldir

Yorum

  1. By Haberler

  2. By Haberiniz

  3. By Para

Bir Cevap Yazın