Son Sorgulamalar

Emeklilik Hesaplama


İşe başlayan çoğu kişi her ne kadar emekliliğine çok zaman olduğunu bilse de emekli olacağı zamanı bilmek ister. Sonuçta kaç yıl çalışacağını, çalıştıktan sonra tam olarak hangi tarihte emekli olacağını, ne kadar maaş alacağını bilmek kişinin hakkıdır. Ne zaman emekli Olurum? düşüncesi bizleri durup dururken emeklilik hesaplama işlemine götürmektedir.
 Çoğu işlemin online olarak yapılabildiği şu dönemde teknoloji sayesinde emeklilik hesaplama işleminizi de online olarak yapabilirsiniz. Böylece kafanızdaki Ne Zaman emekli Olurum? sorusunu da cevaplamış olursunuz.
Emeklilik hesaplama işleminizi yapabilmek için SGK’nın sitesinde sorgulama işlemi yapmanız gerekmektedir. Emeklilik hesaplama işlemi için SGK’nın hazırlamış olduğu sitenin linki aşağıda verilecektir.
Vereceğimiz linke tıklayarak açılan sayfadaki sizden istenen kişisel bilgileri(cinsiyet, doğum tarihi, hizmete başlama süresi gibi) eksiksiz doldurmanız ve alt tarafta bulunan GÖNDER butonuna tıklamanız gerekmektedir.
Emeklilik hesaplaması yapmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

3 Yorumlar

  1. Yeni Yasa Emeklilik yaşı hesaplama 2014 Erken Emeklilik Bekleyen Vatandaşımız Kaç Yaşında Emekli Olurum Sorusu

  2. Emeklilik Yaşı Hesaplama Ve Ne Zaman Emekli Olurum –

  3. Ne zaman emekli olurum? diyorsan cevabı adresinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.