Son Sorgulamalar

Eksper Atama Durum Sorgulama


Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından birçok işlemlerinizi online olarak yapabilmekteyiz. Bu sistem üzerinden eksper atama, eksper takibi, hasar takibi gibi bir sürü işlemleriniz yapabilirsiniz.
Herhangi bir kaza sonucu eksper atamasını Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (SBGM) üzerinden yapılabilmektedir. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından yapmış olduğunuz eksper ataması işleminizin sonucunu öğrenmek, durumunu kontrol etmek için Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (SBGM) nin online işlemler bölümüne tıklamanız gerekmektedir.
 
Aşağıda vermiş olduğumuz linkten açılacak olan Eksper Atama Durum Sorgulama sayfasında eksper durumunuzu sorgulayabilirsiniz.
Bu işlemi yapabilmek için açılan yerde sizden istenen kullanıcı sorgu şifresi, araç plakanız ve güvenlik için resimdeki karakter bölümünü doldurup ARA butonuna tıklamanız gerekmektedir.
Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi üzerinden eksper atama durum sorgulamasını şimdi yapmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
sbgm sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. Oğul oku da beki köye bi eksper olursun 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.