Son Sorgulamalar

Ehliyet Ceza Puanı Sorgulama


Ülkemiz artık e-devlet sistemine yavaş yavaş adapte olmuş durumdadır. Artık çoğu işlemimizi internet üzerinden sorgulayıp yapabilmekteyiz.
 
İnternet üzerinden e-devlet sisteminde sorgulama yapabilmek için e-turkiye adlı bir site kurulmuştur. Bu site yardımıyla çoğu bilgiye erişebilmekteyiz. e-türkiye sitesine giriş yapmak için şifrenizin olması gerekmektedir. e-türkiye şifresini ise postanelerden alabilirsiniz.
 
İnternet üzerinden ehliyet ceza puanı sorgulaması yamak için de e-türkiye sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. e-türkiye sitesine bağlandığınızda postaneden aldığınız şifrenizle giriş yapabilir ve sorgulama sonucunuzu öğrenebilirsiniz.
 
e-türkiye sitesine e-devlet şifresi ile giriş yapabileceğiniz gibi, elektronik imza, mobil imza ve TC kimlik kartı ile de giriş yapabilirsiniz.
 
Ehliyet ceza puanı sorgulamasını şimdi yapmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Güngören Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri

Kurumların dilek öneri ve şikayet gibi geri dönütleri alarak kendilerini düzenlemeleri, o kurumların kendisini geliştirmesini …

1 Yorum

  1. Facebook ve T.C. kimlik no dışında ehliyet ceza puanınız, ehliyet yaşınız vb. koşullara da bakılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.