Son Sorgulamalar

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Tahlil/Tetkik Sonucu Sorgulama


Tahlil sonucu sorgulama, hastane randevusu alma, doktor randevusu alma gibi işlemler artık internet üzerinden rahatlıkla yapılabilen işlemlerdir. Devletimizin e-devlet uygulamalarına geçmesinden sonra bu tip uygulamalar daha da yaygınlaşmıştır. Bu uygulamalar vatandaşlarımızın hizmetine sunularak onların beğenisini kazanmış ve zamandan da tasarruf sağlamıştır.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Tahlil/Tetkik Sonucu Sorgulama

Ege Üniversitesi ülkemizin gözde üniversitelerinden biridir. Üniversitenin tıp fakültesinde birçok hastalığa şifa bulabilmektesiniz. Hastane web sayfası aracılığı ile elektronik uygulamalar vermeye başlamıştır. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi tahlil/tetkik sorgulama işlemlerinizi de hastanenin web sayfası aracılığı ile yapmanız mümkündür.

Aşağıda sizlere Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi tahlil/tetkik sorgulama işlemini yapabileceğiniz bir link verilmiştir. Bu linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden istenen TC kimlik no ve protokol no alanlarını doldurmanız gerekmektedir. Protokol numaranızı size verilen barkoddan bulabilirisiniz.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi tahlil/tetkik sorgulama işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastane Randevusu Alma başlıklı makalemizde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastane randevusu alma ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.