Son Sorgulamalar

Efe Tur Sefer Sorgulama


1990 yılında kurulmuş olan Efetur hizmetlerine devam etmektedir. 1990 yılında Mehmet Sadık Efe tarafından aile şirketi olarak başlanılan iş Mehmet Sadık Efe’nin vefatından sonra 2012 yılında Alper Birant ve Halit Bıçak ortaklığında yoluna devem etmiştir.

Son derece lüks otobüsleri ile dikkat çeken Efetur kaliteli hizmeti ile de göz doldurmaktadır. Efetur’un kalitesi kurulduğu günden itibaren önce insan düşüncesini taşımasından ileri gelmektedir.

Efetur Sefer Sorgulama Nasıl Yapılır?

Efetur sefer sorgulama yapabilmeniz için Efetur’un sitesine giriş yapmalısınız. Efetur’un resmi sitesi olan efetur.com.tr adresine girdiğinizde veya size aşağıda vermiş olduğumuz linke tıkladığınızda açılacak olan ana sayfada tarih ve güzergah seçimi bölümünden işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

efetur-sefer-sorgulamaİlgili yerde seyahat etmek istediğiniz tarihi ve ardından kalkış ve varacağınız yeri seçip sefer bul butonuna tıkladığınızda seçmiş olduğunuz tarihte olan seferleri listelemiş olursunuz. Böylece kolayca Efetur sefer sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Efetur sefer sorgulama işlemi için TIKLAYIN…

Efetur Online Bilet Nasıl Alınır?

Efetur sefer sorgulama işlemini başka bir yöntemle yani Efetur online işlem yoluyla da yapabilirsiniz. Efetur online işlemlere üye olduktan sonra Efetur online işlemlere giriş yapın. Efetur online işlemlere giriş yapan müşteriler online işlemlerde sefer sorgulayıp Efetur online bilet alma işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Efetur online bilet alma işlemi için TIKLAYIN…

Efetur bilet alma veya Efetur sefer sorgulama işleminizi Efetur çağrı merkezi ile yapmak için Efetur’un çağrı merkezi numarasını kullanabilirsiniz. Efetur çağrı merkezi numarası 0 262 323 64 23’tür.

Bir önceki yazımız olan Uydunet Kota Sorgulama başlıklı makalemizde müşteri numarası ile uydunet kota sorgulama, TC kimlik numarası ile Uydunet kota sorgulama ve Uydunet kota sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
efe tur sefer sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

4 Yorumlar

  1. Evet yine yollardayım 🙂 #efe#tur

  2. Ya benim bütün google arama geçmişim “efetur izmit seferleri” ne demek beni özlemedin mi kanka

  3. Buradaydım: Efe Tur Izmit Istanbul Otobusu ()

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.