Son Sorgulamalar

E-okul Öğrenci Notu Sorgulama


E-okul sistemi başta idareciler olmak üzere öğrenci ve öğretmenlerin işlerinin kolaylaşmasını sağlamış ve zamandan tasarruf edilmesini sağlamıştır. Milli Eğitim Bakanlığı e-okul sistemi ile bütün bilgileri bir merkezde toplamayı başarmış ve kullanışlı bir uygulama getirmiştir. E-okul üzerinden öğrencinizin notlarını, devamsızlık bilgilerini, almış olduğu belgeleri, ders programı gibi bilgilere ulaşmanız mümkündür. E-okul sistemine nasıl giriş yapacağınızı bilmiyorsanız E-okul öğrenci girişi başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

E-okul Öğrenci Notları Nasıl Öğrenilir?

E-okuldan öğrenci notlarını öğrenmek için aşağıda size vermiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz. Bu linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgiler öğrenci TC kimlik numarası ve öğrenci numarasıdır. Bu bilgileri ve güvenlik için oluşturulmuş olan güvenlik kodu bilgilerini girdikten sonra giriş butonuna tıklamalısınız.

e-okul-not-bilgisiBu işlemden sonra karşınıza ikinci bir güvenlik önlemi olan alanlar açılacaktır. Bu alanlarda istenen bilgileri öğrencinin nüfus cüzdanında bulabilirsiniz. Bu yüzden e-okula giriş yaparken öğrencinizin nüfus cüzdanını yanınızda bulundurmalısınız.

İlgili alanlara bilgi girişi yapıp sisteme girdikten sonra öğrenci bilgileri menüsünden not bilgisi menüsünü tıklayarak öğrencinizin not bilgisini öğrenebilirsiniz.

E-okul öğrenci not bilgisi sorgulaması yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan e-okul Öğrenci Devamsızlık Sorgulama başlıklı makalemizde e-okul öğrenci devamsızlık sorgulama, öğrenci devamsızlık sorgulama ve öğrenci not sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
öğrenci not sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. E Okul VBS’de oluşturulan misafir öğrenci butonu ile karne aldılar meb eokul karne öğrenci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.