Son Sorgulamalar

E-okul Öğrenci Haftalık Ders Programı


E-okul sistemi öğrenci işlerinde yeni bir dönemin açılmasına sebep olmuştur. E-okul sistemi veli ve öğrencilerin işlerini kolaylaştırmıştır. Veliler ve öğrenciler e-okul sistemi üzerinden sınav sonuçları, devamsızlık durumlarını, haftalık ders programlarını öğrenebilirler. E-okul sistemine nasıl giriş yapacağınızı bilmiyorsanız E-okul öğrenci girişi başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

E-okuldan Haftalık Ders Programı Nasıl Öğrenilir?

E-okul sistemi üzerinden artık birçok bilgiyi öğrenmemiz ve zamandan tasarruf etmemiz mümkündür. E-okul üzerinden öğrencinizin haftalık ders programını öğrenmek için aşağıda size e-okul giriş için kullanacağınız linki vermiş bulunmaktayız.

e-okul-haftalik-ders-programiBu linke tıklayıp sisteme giriş yaptıktan sonra sol tarafta bulunan öğrenci bilgileri bölümünden haftalık ders programı yazan bölüme tıklayarak öğrencinizin haftalık ders programına ulaşabilir ve öğrencinizin o anda hangi derste olduğunu görebilirsiniz.

Öğrencinizin haftalık ders programına ulaşmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan E-okul Öğrenci Notu Sorgulama başlıklı makalemizde E-okul Öğrenci Notları ve öğrencimin notunu nasıl öğrenebilirim? hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. Babam e-okul notlarına bakarken
    eokul öğrenci OkulReplikleri

  2. Öğrencilerden E-Okul Mobil Uygulaması Yorumu eokul eğitim meb öğrenci öğretmen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.