Son Sorgulamalar

E-okul Öğrenci Haftalık Ders Programı


E-okul sistemi öğrenci işlerinde yeni bir dönemin açılmasına sebep olmuştur. E-okul sistemi veli ve öğrencilerin işlerini kolaylaştırmıştır. Veliler ve öğrenciler e-okul sistemi üzerinden sınav sonuçları, devamsızlık durumlarını, haftalık ders programlarını öğrenebilirler. E-okul sistemine nasıl giriş yapacağınızı bilmiyorsanız E-okul öğrenci girişi başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

E-okuldan Haftalık Ders Programı Nasıl Öğrenilir?

E-okul sistemi üzerinden artık birçok bilgiyi öğrenmemiz ve zamandan tasarruf etmemiz mümkündür. E-okul üzerinden öğrencinizin haftalık ders programını öğrenmek için aşağıda size e-okul giriş için kullanacağınız linki vermiş bulunmaktayız.

e-okul-haftalik-ders-programiBu linke tıklayıp sisteme giriş yaptıktan sonra sol tarafta bulunan öğrenci bilgileri bölümünden haftalık ders programı yazan bölüme tıklayarak öğrencinizin haftalık ders programına ulaşabilir ve öğrencinizin o anda hangi derste olduğunu görebilirsiniz.

Öğrencinizin haftalık ders programına ulaşmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan E-okul Öğrenci Notu Sorgulama başlıklı makalemizde E-okul Öğrenci Notları ve öğrencimin notunu nasıl öğrenebilirim? hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Laboratuvar Tahlil/Tetkik Sonuçları

İnternet üzerinden laboratuvar tahlil/tetkik sonucu sorgulama, tahlil sorgulama, randevu alma gibi işlemleri artık rahatlıkla yapabilmekteyiz. …

2 Yorumlar

  1. Babam e-okul notlarına bakarken
    eokul öğrenci OkulReplikleri

  2. Öğrencilerden E-Okul Mobil Uygulaması Yorumu eokul eğitim meb öğrenci öğretmen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.