Son Sorgulamalar

Dünyagöz Hastanesi Randevu Alma ve Laboratuvar Sonuçları


Ülkemizde sadece göze hitap eden bir hastane olan Dünyagöz Hastaneleri 1996 yılında kurulmuştur. Dünyagöz Hastaneleri gözle ilgili bütün alanlarda en gelişmiş teknoloji ile hizmet etmektedir. Bu hastaneler grubunun yurtiçi ve yurt dışında toplam 23 tane hastanesi bulunmaktadır.

Ülkemizde İstanbul, Gaziantep, Samsun, Ankara, Antalya, İzmit, Adana, Bursa ve Erzincan olmak üzere 9 ayrı ilde 17 şube ile hizmet vermektedir.

Dünyagöz Hastaneler Grubu yurt dışında ise Hollanda, Almanya, İngiltere, Gürcistan ve Belçika’da bulunan 6 ayrı noktada hizmet vererek ülkemizin yurdışına açılan bir gözü olmaktadır.

Dünyagöz Hastanesi Telefonu ve Çağrı Merkezi

Dünyagöz Hastaneler grubunun çağrı merkezi numarası 444 4 469 ‘dur. Bu telefona 24 saat kesintisiz ulaşabilirsiniz.

Dünyagöz Hastanesi Online Randevu Alma

dunya-gozDünyagöz Hastaneler Grubunun web sayfası üzerinden Dünyagöz Hastanesi online randevu alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda sizinle ilgili sayfanın bağlantısı paylaşılmıştır. Bu bağlantıya tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden istenen Ad, soyad, e-posta gibi bilgileri doldurduktan sonra randevu almak istediğiniz hastaneyi seçmelisiniz. Hastane seçiminden sonra doktorunuzu seçip, kendi telefon numaranızı ilgili alana yazdıktan sonra randevu al butonuna tıklayıp işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dünyagöz Hastanesi online randevu alma işlemini yapmak için TIKLAYIN…

Dünyagöz Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucu Öğrenme

Dünyagöz Hastanesi laoratuvar tahlil sonuçları internet üzerinden yayınlanmaktadır. Bu işleminizi gerçekleştirebileceğiniz ilgili link aşağıda size verilmiştir. Bu linke tıkladığınızda sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurup gönder butonuna tıklayarak laboratuvar tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Dünyagöz Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu öğrenme işlemi için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.