Dr.Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonuçları Sorgulama


1950 yılında çocuk hastanesi olarak kurulmuştur. Hastane adını hastanenin  kurulmasında kişisel gayret gösteren Dr.Sami Ulus’tan almaktadır.

Dr.Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonuçları Sorgulama

Artık laboratuvar tahlil sonucu öğrenme ve buna benzer işlemleri internet üzerinden rahatlıkla yapabilmekteyiz.  sorgulama işleminizi de internet üzerinden yapabilirsiniz.

Aşağıda sizlere Dr.Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu sorgulama işlemi ile ilgili bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan sayfaya gerekli bilgileri girip laboratuvar tahlil sonucu öğrenme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

dr-sami-ulusBu sayfada gerekli olan bilgiler TC kimlik numaranız ve hasta numaranızdır. Hasta numarası protokol numarası gibi bilgiler genellikle barkodlarda bulunmaktadır.

Dr.Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu sorgulama işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

ve İletişim Bilgileri

Aşağıda sizlere Dr.Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi telefon numarası, adresi, nasıl gidilebileceği gibi bilgiler verilmiştir.

MEKTUP ADRESİ :Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanes Babür Caddesi No:44 (06080) Altındağ ANKARA

TELEFON :(312) 305 60 00

Faks: (312) 317 03 53

KİŞİSEL ULAŞIM :

452 ve 454 numaralı EGO otobüsleri hastanemiz önünden geçmektedir.

OTOBÜS TERMİNALİ’NDEN (AŞTİ) : Ankara Şehirlerarası Otobüs terminalinden Emek-Bahçeli-Örnek (305) otobüsüne binerek

ANKARA GARI’NDAN : Çinçin Bağları minibüsüne binerek,

ESENBOĞA HAVALİMANI’NDAN : Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan HAVAŞ Otobüslerine binip 19 Mayıs Spor Kompleksi yanındaki HAVAŞ Terminali’ne geldikten sonra taksiyle veya Çinçin Bağları minibüsüne binerek

KIZILAY’DAN : Örnek 452,454 otobüsüne binerek

ULUS’TAN : Kızılay otobüsleri veya Çankırı caddesi köşesinden kalkan Çinçin Bağları minibüsüne binerek ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
ankara sami ulus çocuk tahlil, Dr sami ulus kadin dogum merkez laboratuvari, dr sami ulus kadın doğum çocuk ana laboratuvarı, dr sami ulus kadin dogum cocuk merkez laboratuvari, sami ulus çocuk hastanesi tahlil sonuçları, sami ulus lab sonuç, sami ulus tahlil, sami ulus tahlil sonuçları sayfasında gözükmüyor, sami ulus tahlil sonucu
Paylaşmak Güzeldir

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın