Son Sorgulamalar

Dolar Kuru Sorgulama


Son günlerde parası olmayan kişilerin bile dikkatinden kaçmayan dolar kuru kendini sabitlemeye çalışmakta. 2014 aralık ayında 2.25 civarında olan dolar kuru yılbaşına yakın hareketlenmeye başlayıp bu hareketini şu anda dalgalı olarak seyrettirmektedir. 2.25 ten başlayan hareketlilik sonucunda 0.25 kuruş eklenerek şu anda 2.45 civarlarında dolaşmaktadır.

Dolar fiyatı sürekli olarak değişmekle birlikte sizlere anlık olarak dolar kurunu görebileceğiniz sayfaların linklerini aşağıda vermiş bulunmaktayız. Bu sayfaları takip ettiğinizde doların anlık hareketlerini görebilirsiniz. Artık dolar ne kadar, dolar tl ne kadar, dolar fiyatını nasıl öğrenebilirim gibi düşünceleri kafanızdan atabilirsiniz.

dolar-kuruTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası TCMB’nin kurlar sayfasından da döviz kurlarını dolayısıyla da dolar kurunu görmeniz mümkündür.

Dolar TL kurunu anlık grafik olarak görmek için TIKLAYIN…

TCMB’nin kurlar sayfasına ulaşmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Radar Cezası Sorgulama başlıklı makalemizde cezası, radar ve radara girme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. Boyabat Ajans

    Fed gölge bankacılığa odaklanıyorFed yetkilileri, yeni sona eren stres t… via

  2. Dolar Kuru Ne Kadar? | Online Sorgulama Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.