Son Sorgulamalar

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme


Dokuz Eylül Üniversitesi ülkemizin önde gelen üniversitelerinden biridir. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi ise bölgesinde etkin olarak hizmet vermekte ve bu hizmet gerektiğinde ülke genelinde olmaktadır.
Dokuz Eylül Üniversitesi tıp fakültesinde muayene olup tahlil vermişseniz kendinizi çok şanslı hissetmelisiniz. Çünkü Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi tahlil sonuçlarını internet üzerinden online olarak yaynlayan hastanelerden biridir.


Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi tahlil sonuçlarınızı öğrenmek için aşağıda size verilmiş olan linke tıklayıp tıp fakültesinin online tahlil sonucu gösterme ekranına ulaşmalısınız.

Açılan sayfadan aynı zamanda Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Patoloji sonuçlarınızı da görebilirsiniz. Sayfa açıldığında yapacağınız işlemler çok basit.
1) TC Kimlik numarası yazan bölüme hastanızın TC kimlik numarası
2) Protokol numarası yazan bölüme de hastanızın protokol numarasını yazın.
Protokol numaranızı bilmiyorsanız protokol numaranızı öğrenmek için Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinin size vermiş olduğu sonuç alma kartına yada hasta yönlendirme formunun üzerinde bulunan barkod etiketine bakmanız yeterlidir.
Bunların haricinde güvenlik için oluşturulmuş olan güvenlik kodunu ilgili alana BÜYÜK harflerle yazıp “Sorgula” butonuna tıklayıp sonucunuzu öğrenebilirsiniz.
Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu veya Patoloji sonucunuzu öğrenmek için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
dokuz eylül üniversitesi hastanesi laboratuvar sonuçları, dokuz eylül sonuç alma, dokuz eylül hastanesi tahlil sonuçları, 9 eylül üniversitesi hastanesi patoloji sonuçları, www hastane deu edu tr laboratuvar sonuçları, dokuz eylül tahlil sonuçları, 9 eylül hastanesi tahlil sonuçları, dokuz eylül sonuç öğrenme, 9 eylül sonuç alma, dokuz eylül tahlil sonucu öğrenme

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesinde 15 YAŞ Kübra B-NEGATİF

  2. selin hande karasu

    Ödevin bitmesine 3 gün kala en başta yapılması gereken’Okul Etik Kurul İzni’ başvurusu yine tabiki Dokuz Eylül İİBF ekonometri bölümünde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.