Son Sorgulamalar

Doktor Arama, Doktor Sorgulama


Resmi olarak çalışan doktorların bilgileri SGK veritabanında toplanmıştır. Böylece doktorlar hakkında bilgi almanız mümkün olmaktadır. Doktor sorgulama işlemi sonucunda yaptığınız sorgulamanın sonunda, sorgulamış olduğunuz doktorun akademik ünvan bilgisi, uzmanlık bilgisi, şu anda çalıştığı kurum gibi bilgilerine erişebilmektesiniz. Böylece aradığınız doktordan randevu almak için hangi hastane bilgisini vereceğiniz ortaya çıkmaktadır.

SGK Doktor Sorgulama Nasıl Yapılır?

Doktor sorgulama işlemi çok basit bir işlemdir. Aşağıda sizlere vermiş olduğumuz link vasıtası ile ilgili sayfaya ulaşabilir ve sorgulama işlemini başlatabilirsiniz. İlgili sayfada sorgulamak istediğiniz doktorun adı soyadı ve güvenlik kodunu ilgili alanlara yazdıktan sonra “Doktor Arama” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Doktor sorgulama işlemini daha detaylı bir şekilde yapmak isterseniz detaylı sorgulama bölümüne tıklamanız yeterlidir.

Doktor sorgulama işlemi bizlere hangi doktor nerede çalışıyor, doktorum nerede gibi bilgileri vermektedir.

SGK Doktor sorgulama işlemini yapmak için TIKLAYIN…

 

Bir önceki yazımız olan Megane 2 Araç Çalışmama Sorunu başlıklı makalemizde Megan 2 aracım çalışmıyor, Megane 2 akü sorunu ve Megane 2 araç çalışma sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.