Son Sorgulamalar

Dicle Edaş Elektrik Kesintisi


Ülkemizde hizmet veren elektrik şirketlerinden biri de Dicle Edaş’tır. Dicle Edaş ülkemizin güneydoğu bölgesinde hizmet vermektedir. Ülkemizin güneydoğu illerinden olan Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa, Siirt, Şırnak, Batman illerinde Dicel Edaş altyapı, bakım, onarım hizmetleri vermektedir.

Ülkemizde son zamanlarda elektrik kesintileri pek sıklıkla görülen bir durum değildir. Ama bu elektrik kesintilerinin olmayacağı anlamına da gelmemektedir. Ülkemizdeki elektrik dağıtım şirketleri yasa gereği daha önceden planlı olarak yapacakları elektrik kesintilerini müşterilerine bildirmek zorundadır. Bu bilgilendirme genelde elektrik dağıtım şirketlerinin web sayfalarından yapılmaktadır. Yapılan bu kesintiler planlı olarak yapılmaktadır.Bunun haricinde yapılan kesintiler ise o anda meydana gelen arızalardan olmaktadır.

dicle_edas_planli_kesintilerDicle Edaş’ta elektrik kesinti bilgisini kendi web sayfası üzerinden paylaşmaktadır. Dicle Edaş’ın sitesinde yapılacak olan planlı elektrik kesintilerini bulabilirsiniz. Diyarbakır ilimiz için Diyarbakır elektrik kesintisi, Mardin ilimiz için Mardin elektrik kesintisi, Şanlıurfa ilimiz için Şanlıurfa elektrik kesintisi, Batman ilimiz için Batman elektrik kesintisi, Siirt ilimiz için Siirt elektrik kesintisi, Şırnak ilimiz için Şırnak elektrik kesintisi Dicle Edaş’ın sitesi üzerinden öğrenilebilmektedir.

Aşağıda size vereceğimiz linke tıklayarak yapılacak olan planlı elektrik kesintilerini görmeniz mümkündür. Açılacak olan sayfadan kendi ilinizi ve ilçenizi seçerek planlı elektrik kesintilerini öğrenebilirsiniz.

Dicle Edaş planlı elektrik kesintisi listesini görmek için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dicle Edaş Elektrik Borcu Sorgulama başlıklı makalemizde Batman elektrik borcu sorgulama, Dicle Edaş elektrik borç sorgulama ve Diyarbakır elektrik borcu sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. Bilgili bir ahmak, cahil bir ahmaktan daha çok ahmaktır. Elektriğin neden kesildiğini öğrenmeden sağa sola saldırmayı bırakın artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.