Son Sorgulamalar

Dicle Edaş Elektrik Borcu Sorgulama


Ülkemizde birçok elektrik dağıtım şirketi hizmet vermektedir. Bu elektrik dağıtım şirketleri hizmet verdikleri bölgenin elektrik altyapısı, bakım ve onarımını gerçekleştirmektedirler. Ülkemizde hizmet veren bu elektrik dağıtım şirketlerinden biri de Güneydoğu illerimize hizmet sunan Dicle Edaş’tır.

Dicle Edaş Diyarbakır, Batman, Şanlıurfa, Mardin, Siirt ve Şırnak illerimizde hizmet vermektedir. Dolaysıyla Diyarbakır ilimiz için Diyarbakır elektrik borcu sorgulama, Batman ilimiz için Batman elektrik borcu sorgulama, Şanlıurfa ilimiz için Şanlıurfa elektrik borcu sorgulama, Mardin ilimiz için Mardin elektrik borcu sorgulama, Siirt ilimiz için Siirt elektrik borcu sorgulama ve Şırnak ilimiz için Şırnak elektrik borcu sorgulama işlemlerimizi Dicle Edaş üzerinden yapmalıyız.

Dicle Edaş Elektrik Borcu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Dicle Edaş’ın resmi sitesi dicleedas.com.tr adresidir. Öncelikle buraya tıklayarak Dicle Edaş elektrik borç sorgulama sayfasını açıyoruz.

Açılacak olan sayfada bizden bazı boş alanları doldurmamız istenecektir. Bu alanlar bizim tesisat numaramız ve açılacak olan sayfada bulunan doğrulama kodu bilgileridir.

Tesisat numarası ve doğrulama kodu alanlarını doldurduktan sonra SORGULA butonuna tıklayıp fatura sorgulama işlemimizi gerçekleştirebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Çoruh Aksa Elektrik Kesintisi başlıklı makalemizde Artvin elektrik kesintisi, Çoruh Aksa Elektrik Kesintisi ve Giresun elektrik kesintisi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
dicle edaş borç sorgulama, dicle elektrik borç sorgulama, dicle epsaş borç sorgulama, dedaş şanlıurfa borç sorgulama, dicle elektrik fatura sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. Dicle EDAŞ Zayıf Akım Sistemleri

  2. Şanlıurfa dicle edaş dağıtım şirketinde 1017 konut abonelik işlemlerimiz son aşamasında’dır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.