Son Sorgulamalar

Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi İnternetten Randevu Alma


Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, Cumhuriyetimizin 50.yılı anısına Sivas’ta kurulmuştur. Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi ilk etapta Hacettepe Üniversitesi’ne bağlı olarak kurulup desteklenmesi kararlaştırılmıştır. Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bölge halkı için büyük bir önem arz etmektedir.

Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi İnternetten Randevu Alma

Cumhuriyet Üniversitesi bölge için önemli bir yere sahiptir. Bölge halkı için bu kadar önemli olan üniversitenin hastanesi internetten randevu alma, tahlil sonucu öğrenme gibi işlemleri internet üzerinden hastalarının hizmetine sunmuştur.

Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi internetten randevu alma işlemi ile ilgili aşağıda size bir link verilmiştir. Bu linke tıkladığınızda açılacak olan sayfada sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgileri doldurmanız gerekmektedir.

Açılacak olan sayfada polikliniklerin istediğiniz tarihteki randevu durumlarını boş, dolu gibi görmeniz mümkündür. Buna göre de randevu tarihi seçebilirsiniz. Üst tarafta bulunan bölüme TC kimlik numaranızı yazarak randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.

Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi internetten randevu alma işlemi yapmak için TIKLAYIN…

Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi telefon ile randevu almak için hastane telefon numarası olan 0 346 258 10 10 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonuçları başlıklı makalemizde Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi laboratuvar tahlil sonuçları ve hastane rapor sonucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.