Son Sorgulamalar

Çukurova Belediyesi Elektrik ve Su Borç Sorgulama


Çukurova, Adana İlimiz içerisinde bulunmaktadır. Ülkemizin e-devlet sistemine geçmesi ile birlikte artık belediyeler, hastaneler gibi birçok kurum ve kuruluşlar işlemlerini e-devlet üzerinden yapmaktadırlar. Çukurova Belediyesi Elektrik ve su borcu sorgulama işleminizi de e-devlet sistemi üzerinden yapmanız mümkündür.

Aşağıda size vermiş olduğumuz link sayesinde ilgili sayfaya ulaşabilir ve Çukurova Belediyesi elektrik ve su borcu sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sorgulamayı yapabilmeniz için e-devlet sistemine giriş yapmanız gerekmektedir. E-devlet sistemi hakkında daha detaylı bilgi almak için “E-devlet Sistemine Giriş” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

E-devlet sistemi üzerinden Çukurova Belediyesi elektrik ve su borcu sorgulama işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

cukurova-belediyesi-elektrik-su-borc-sorgulamaÇukurova Belediyesi Elektrik ve su borcu sorgulama işleminizi yapmanın başka bir yolu ise Çukurova Belediyesi’nin kendi sitesi üzerinde bulunan e-belediye uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde sicil kodunuzu girerek borç sorgulama işleminizi yapabilir ve Çukurova Belediyesi Elektrik ve su borcu ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

E-belediye sistemi üzerinden Çukurova Belediyesi Elektrik ve su borcu sorgulama ve ödeme işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan 2 - 3 Ocak 2016 Açık Öğretim Lisesi Sınav Sonucu başlıklı makalemizde Açık Öğretim Lisesi sınav sonucu öğrenme, kayıt yenileme tarihi ve yeni kayıt tarihi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Üsküdar Belediyesi Borç Sorgulama ve Borç Ödeme

Üsküdar ilçesi, Ümraniye, Kadıköy, Beykoz ve İstanbul Boğazı ile komşudur. Yaklaşık 530.000 nüfusa sahip olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.