Son Sorgulamalar

Çukurova Belediyesi Elektrik ve Su Borç Sorgulama


Çukurova, Adana İlimiz içerisinde bulunmaktadır. Ülkemizin e-devlet sistemine geçmesi ile birlikte artık belediyeler, hastaneler gibi birçok kurum ve kuruluşlar işlemlerini e-devlet üzerinden yapmaktadırlar. Çukurova Belediyesi Elektrik ve su borcu sorgulama işleminizi de e-devlet sistemi üzerinden yapmanız mümkündür.

Aşağıda size vermiş olduğumuz link sayesinde ilgili sayfaya ulaşabilir ve Çukurova Belediyesi elektrik ve su borcu sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sorgulamayı yapabilmeniz için e-devlet sistemine giriş yapmanız gerekmektedir. E-devlet sistemi hakkında daha detaylı bilgi almak için “E-devlet Sistemine Giriş” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

E-devlet sistemi üzerinden Çukurova Belediyesi elektrik ve su borcu sorgulama işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

cukurova-belediyesi-elektrik-su-borc-sorgulamaÇukurova Belediyesi Elektrik ve su borcu sorgulama işleminizi yapmanın başka bir yolu ise Çukurova Belediyesi’nin kendi sitesi üzerinde bulunan e-belediye uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde sicil kodunuzu girerek borç sorgulama işleminizi yapabilir ve Çukurova Belediyesi Elektrik ve su borcu ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

E-belediye sistemi üzerinden Çukurova Belediyesi Elektrik ve su borcu sorgulama ve ödeme işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan 2 - 3 Ocak 2016 Açık Öğretim Lisesi Sınav Sonucu başlıklı makalemizde Açık Öğretim Lisesi sınav sonucu öğrenme, kayıt yenileme tarihi ve yeni kayıt tarihi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.