Son Sorgulamalar

Çoruh Aksa Elektrik Kesintisi


Çoruh Aksa elektrik Dağıtım Şirketi ülkemizin Karadeniz Bölgesi’nde hizmet vermektedir. Karadeniz Bölgesi’nde Giresun, Trabzon, Rize, Gümüşhane ve Artvin illerimize elektrik hizmetini Çoruh Aksa elektrik Dağıtım Şirketi vermektedir.

Elektrik kesintilerini artık elektrik dağıtım şirketleri yapılan düzenleme ile müşterilerine önceden duyurmak zorundadır. Bu kesintilerin haricinde yapılan kesintiler plansız ve arızadan kaynaklanmaktadır. Planlı olarak yapılan bu kesintilere ise elektrik dağıtım şirketlerinin siteleri üzerinden ulaşmanız mümkündür. Çoruh Aksa elektrik dağıtım şirketinin de yapacağı planlı kesintileri sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz.

Çoruh Aksa elektrik dağıtım şirketinin planlı olarak yapacağı kesintilere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada bölge bölge illerimiz listelenmektedir. Trabzon elektrik kesintisi için Trabzon Bölgesi planlı kesintiyi, Artvin elektrik kesintisi için Artvin bölgesi planlı kesintiyi, Giresun elektrik kesintisi için Giresun bölgesi planlı kesintiyi, Rize elektrik kesintisi için Rize bölgesi planlı kesintiyi, Gümüşhane elektrik kesintisi için Gümüşhane bölgesi planlı kesinti linkine tıklayıp kesintinin sebebini öğrenebilirsiniz.

Bu kesintilerin dışında herhangi bir arıza, bakım onarım, elektrik sorunları gibi durumlarda Çoruh Aksa elektrik Dağıtım Şirketi’nin çözüm merkezi numarası olan 444 9 186‘yı arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çoruh Aksa Edaş Elektrik Borcu Sorgulama başlıklı makalemizde Artvin elektrik borç sorgulama, Bayburt elektrik borç sorgulama ve Çoruh Aksa Edaş Elektrik Borcu Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. Coruh- aksa elektrigi kutluyorum….kullanim bedeli 141.43. Ödenecek tutar 260.25….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.