Çoruh Aksa Edaş Elektrik Borcu Sorgulama


Ülkemizin en güzel bölgelerinden biri olan Karadeniz Bölgesinde hizmet veren Çoruh Aksa Edaş, bu bölgemizdeki altyapı, bakım ve onarım hizmetlerini yürütmektedir.

Artık elektrik faturam geldi mi, ne kadar geldi gibi soruları kafanızdan atın. Çünkü bilişim teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte elektrik borcu sorgulaması yapmak ve elektrik borcunuzu internet üzerinden ödemek artık çok kolay.

Çoruh Aksa Elektrik Dağıtım Şirketi ülkemizin Trabzon, Giresun, Gümüşhane, Rize, Bayburt ve Artvin illerinde hizmet vermektedir. Bu illerimiz elektrik hizmetlerini Çoruh Edaş’tan almaktadırlar. Bu yüzden Trabzon ilimiz için , Giresun ilimiz için , Gümüşhane ilimiz için , Rize ilimiz için , Bayburt ilimiz için ve Artvin ilimiz için işlemlerini Çoruh Edaş’ın sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

Nasıl Yapılır?

coruh_edas_sorgulamaÇoruh Aksa Edaş elektrik borcu sorgulaması yapmak için buraya tıklayarak Çoruh Aksa Edaş elektrik borcu sorgulama sayfasının açılmasını sağlayın. Açılan sayfada sağ alt tarafta bulunan borç sorgulama bölümüne tesisat numaranızı yazıp sorgula butonuna tıklayın.

Böylece Çoruh Aksa elektrik borcu sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Bir önceki yazımız olan ÇEDAŞ Elektrik Borcu Sorgulama başlıklı makalemizde Çamlıbel Elektrik Dağıtım Şirketi, ÇEDAŞ Elektrik Borcu Sorgulama ve Sivas elektrik borcu sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
aras epsaş fatura sorgulama, çoruh aksa elektrik borç sorgulama, çoruh elektrik trabzon fatura sorgulama, çoruh elektrik borcu sorgulama, aksa coruh edas fatura sorgu, aksa çoruh elektrik borç sorgulama, artvin tedaş borç sorgulama, coruhaksa elektrik faturasi sorgula, giresun aksa elektrik borcu sorgulama
Paylaşmak Güzeldir

Bir Cevap Yazın