Son Sorgulamalar

CK Boğaziçi Online Fatura Ödeme


Elektrik fatura borcunuzu ödemek için fatura merkezleri aramanıza asla gerek yok. Sizin için her konforu ve rahatlığı düşünen CK Boğaziçi online işlemler üzerinden fatura sorgulama ve ödeme hizmeti de sunmaktadır. Böylece tanımadığınız kişilere faturamı ödeyin diye paranızı teslim etmek zorunda kalmayacaksınız.

CK Boğaziçi Online Fatura Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır?

Online Fatura Ödeme işlemlerinizi CK Boğaziçi fatura ödeme sitesi üzerinden online işlemler merkezine giderek kolaylıkla yapabilmektesiniz. Burada sizler için bilmeniz gereken tek şey T.C. kimlik numaranız ya da fatura abone numaranız olmaktadır. Bu ikisinden birisi ile borçlarınızı kolay ve güvenli bir şekilde sorgulayabilmektesiniz.

CK Boğaziçi Fatura Ödeme işleminizi ise sorgulama sonucu çıkan borcunuzu seçerek kredi kartınız ya da banka kartınızla rahatlıkla gerçekleştirebilmektesiniz. Aşağıda sizlere CK Boğazıiçi fatura sorgulama ve ödeme ile ilgili bir bağlantı adresi verilmiştir. Bu adres yardımı ile işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bağlantı adresi:

https://oim.ckbogazici.com.tr/odeme/

Bir önceki yazımız olan QR Kodu Nedir, Nasıl Para Çekilir? başlıklı makalemizde QR Kodla Para Çekme ve QR Kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

bim-e-fatura-sorgulama

BİM E-Fatura Sorgulama

Ülkemizde artık birçok toptan fiyatına perakende satışı yapan şirketler bulunmaktadır. Bu şirketler kendi maliyetlerini azaltarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.