Son Sorgulamalar

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Online Randevu Alma ve Tahlil Sonucu Öğrenme


İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi, bilinen adıyla Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İstanbul’un Fatih semtinde hizmet veren bir üniversite hastanesidir. Bu hastane çoğu hastaların hastalıklarına çare olmuştur. Çalışmaları ile dünyada örnek alınan hastane olmak vizyonu ile hareket eden Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi ünlü profesörleri bünyesinde barındırmaktadır.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İnternetten Online Randevu Alma

İnternet teknolojisinin gelişmesi ile birlikte artık işlerimizi internet üzerinden yapabilmekteyiz. İnternetten fatura ödeme, hastane randevusu alma gibi işlemler artık kolaylaşmış durumdadır. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi bir fakülte hastanesi olduğu için normal devlet hastanelerinden alınan randevu sistemi burada geçersizdir.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi online randevu alma işlemini yapabilmeniz için aşağıda size bir link verilmiştir. İlgili linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekir. Bu bilgileri T.C. kimlik no, ad soyad, telefon, e-posta adresi ve güvenlik için sistem tarafından oluşturulan güvenlik numarasıdır. Bunları girip devam butonuna tıklayarak hastane randevusu alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Telefonla randevu almak için : 0212 4143414’ı arayabilirsiniz.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi internet üzerinden online randevu alma işlemi için TIKLAYIN…

Cerrahpaşa Üniversitesi Laboratuvar Tahlil Sonucu Öğrenme

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi tahlil sonucu öğrenme işleminizi internet üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Aşağıda size vermiş olduğumuz linke tıklayarak açılacak olan sayfaya TC kimlik numaranız ve barkod numaranızı yazıp “Sonuçları Göster” butonuna tıklayarak sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi laboratuvar sonucu öğrenme işlemi için TIKLAYIN…

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Patoloji Sonucu Öğrenme

cerrahpasaCerrahpaşa Tıp Fakültesi patoloji sonucu öğrenme işlemi için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Bu linkte sizden istenen TC kimlik numarası, baba adı, doğum yılı, biopsi yılı, biopsi no, biopsi birimi seçerek işlemlerinize devam edebilirsiniz. Biopsi biriminde numune verdiğiniz bölümü seçmelisiniz. Raporunuz sonuçlanmış ise size verilen patoloji kartı ile birlikte Patoloji Anabilim Dalına 10.00-16.00 saatleri arasında başvurarak raporunuzu alabilirsiniz.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi patoloji sonucu öğrenme işlemi için TIKLAYIN…

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Radyoloji Rapor Sonucu Öğrenme

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi radyoloji sonucu öğrenme işleminizi internet üzerinden yapabilirsiniz. Bu işlem için aşağıda size verilen linki kullanabilirsiniz. Bu işlemde sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgiler TC kimlik numaranız, rapor yılı, doğum yılı, baba adı ve güvenlik numarasıdır. Bu bilgileri eksiksiz girip sorgula butonuna tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi radyoloji rapor sonucu sorgulama işlemi için TIKLAYIN…

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Telefon Numarası ve Adresi

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi telefon numarası, adres ve bilgilerini aşağıda görebilirsiniz.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
34098 Cerrahpaşa-Fatih/İstanbul
Tel: +90 (212) 414 30 00

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
cerrahpaşa sonuç, ctf sonuç, cerrahpaşa radyoloji sonuçları, cerrahpaşa laboratuvar sonuçları sorgulama, cerrahpaşa online tahlil sonuçları, cerrahpaşa patoloji sonucu ogrenme, cerrahpaşa online randevu al, cerrahpaşa tahlil sonuçları, cerrahpaşa tıp fakültesi radyoloji sonuçları, cerrahpaşa tıp pataloji sonucu sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. trkykanbankasi

    Cerrahpaşa Tıp Fakl.’ndeki KANSER hastası için herhangi bir grup RH (-) TROMBOSİT ihtiyacı var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.