Son Sorgulamalar

Cep Telefonu Numara Planı Sorgulama


Bilgi Teknolojileri ve İletişim Başkanlığı’nın resmi sitesi üzerinden numara planı sorgulaması yapabilirsiniz. Herhangi bir cep telefonu numarasının hangi operatöre bağlı olduğunu öğrenmek için cep telefonu numara sorgulama planı yöntemini kullanabilirsiniz.

Cep telefonu numara planı sorgulaması yapmak için ilk önce buraya tıklayarak BTK’nın Cep telefonu numara sorgulama ekranının açılmasını sağlayın. Açılan ekranda cep telefonu numara planı sorgulaması yapmak istediğiniz numarayı yazın ve alt tarafta güvenlik için oluşturulmuş  karakterleri ilgili alana girip “Sorgula” butonuna tıklayın.

Yazmış olduğunuz cep telefonu numarasının taşınıp taşınmadığını taşınmış ise hangi operatöre ait olduğunu bu şekilde öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.