Son Sorgulamalar

Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi İnternetten Online Randevu Alma


Celal Bayar Üniversitesi Manisa ilimize kurulmuş olan bir üniversitedir. Üniversiteye bağlı hastanenin adı 2012 yılında değiştirilerek Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi olmuştur. Hastane 25 ayrı branşta ve bu branşların altında 106 alt branş olmak üzere birçok branşta bölgeye ve ülkemize hizmet veren büyük ve saygın bir hastanedir. Hastane yılda yaklaşık 800 bin hastaya hizmet vermektedir.

Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi İnternetten Online Randevu Alma

Devlet hastaneleri olsun, özel hastaneler olsun artık bilgileri elektronik ortama aktararak işlemlerin hızlı olmasını sağlamıştır. İnternetten hastane randevusu alma, tahlil sonucu öğrenme gibi işlemler bu sayede artık çok kolay olmaktadır.

Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi internetten online randevu alma işlemi de artık çok kolay olmaktadır. Aşağıda sizlere verilen link sayesinde internetten hastane randevusu alma işleminizi yapabilirsiniz. İlgili linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden istenen TC kimlik numarası, telefon numarası ve güvenlik kodu bilgilerini ilgili alana girerek giriş yap butonuna tıklayın. Kimlik doğrulamanın ardından randevu ile ilgili bölüm, randevu tarihi gibi bilgilerinizi, doktor bilgilerinizi seçip randevunuzu tamamlayın.

Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi internetten online randevu alma işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi Telefon Numarası, Adres ve İletişim Bilgileri

Telefon: 0 (236) 44 44 228

0 (236) 23 60 330

Başhekimlik Dahili Hat: 1000

Faks     : 0 (236) 23 38 040

Adres   : Uncubozköy Mahallesi Mimarsinan Sokak
No 189 – Manisa/Yunusemre

Eposta  : bashekimlik@cbu.edu.tr

Bir önceki yazımız olan Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Laboratuvar Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu sorgulama, laboratuvar tahlil sonucu öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.