Son Sorgulamalar

ÇEDAŞ Elektrik Kesintisi


Çamlıbel elektrik Dağıtım Şirketi ÇEDAŞ ülkemizde Tokat, Sivas ve Yozgat illerinde hizmet vermektedir. Bu illerimizin altyapı, bakım onarım vb işlemlerini Çamlıbel EDAŞ yapmaktadır.

Elektrik kesintisi hiç kimsenin istemediği bir durumdur. Günümüzde elektrik altyapımızın eskisine nazaran daha iyi olmasından dolayı elektrik kesintisi pek yaşamamaktayız. Fakat gene de elektrik kesintilerine maruz kalabilmekteyiz.

Yasa gereği elektrik dağıtım şirketleri planlı olarak yapacakları elektrik kesintilerini daha önceden müşterilerine duyurmak zorundadır. Elektrik dağıtım şirketlerinin planlı olarak yapacakları elektrik kesintisinin haricindeki kesintiler o anda meydana gelen plansız kesintilerdir.

ÇEDAŞ Elektrik Kesinti Sebebini Nasıl Öğrenebilirim?

cedas_elektrik_kesitisiÇamlıbel Elektrik Dağıtım Şirketi ÇEDAŞ yapacağı planlı elektrik kesintilerini müşterilerine kendi web sayfası üzerinden duyurmaktadır. Çedaş sitesi üzerinden Yozgat ilimiz için Yozgat elektrik kesintisi, Tokat ilimiz için Tokat elektrik kesintisi, Sivas ilimiz için Sivas elektrik kesintisi gibi işlemleri listeleyebilirsiniz.

Çedaş elektrik kesintilerini görmek için buraya tıklayın.

Yukarıda bulunan linke tıkladığınızda açılacak olan sitenin sağ alt bölümünde bakım onarım ve planlı kesintiler başlığında bir bölüm bulunmaktadır. Bu bölümde Çedaş tarafından yapılacak olan elektrik kesintilerini ve nedenlerini bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ÇEDAŞ Elektrik Borcu Sorgulama başlıklı makalemizde Çamlıbel Elektrik Dağıtım Şirketi, ÇEDAŞ Elektrik Borcu Sorgulama ve Sivas elektrik borcu sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

3 Yorumlar

  1. ÇEPAŞ, Abone Olmayan Camilerin Elektriğini Kesti

  2. Her pazar elektrik kesen ÇEDAŞ senin benimle zorun ne? sıkılmak için nedenler

  3. şimdi herkes yazmış yok elektrik gider mi falan filan kimse demiyor ki bu cedaş’ta çalışan Arhavili kardeşlerimiz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.