Son Sorgulamalar

ÇEDAŞ Elektrik Borcu Sorgulama


Çamlıbel Elektrik Dağıtım Şirketi olarak bilinen elektrik dağıtım şirketinin adı kısaca ÇEDAŞ’tır. ÇEDAŞ diğer elektrik dağıtım şirketleri gibi kendi bölgesinde hizmet vermektedir. Çamlıbel elektrik dağıtım şirketi ÇEDAŞ’ın hizmet verdiği iller Yozgat, Tokat ve Sivas’tır. Bu illerimizin elektrik altyapı, bakım ve onarım işlerini ÇEDAŞ yapmaktadır.

Sivas ilimiz için Sivas elektrik borcu sorgulama, Tokat ilimiz için Tokat elektrik borcu sorgulama ve Yozgat ilimizi için Yozgat elektrik borcu sorgulama işlemleri gene bu elektrik şirketinin sitesi üzerinden yapılabilmektedir.

ÇEDAŞ Elektrik Borcu Sorgulaması Nasıl Yapılır?

cedas_borç_sorgulamaÇamlıbel elektrik borcu sorgulama işleminizi yapmak için buraya tıklayarak elektrik borç sorgulama sayfasının açılmasını sağlayın. Açılacak olan sayfada sizden istenen alanları eksiksiz olarak doldurun. Sizden doldurmanız istenen alanlar;

 • Yaşadığınız il
 • Abone numarası
 • İşletme

Yukarıdaki alanları doldurduktan sonra sorgula butonuna tıklayarak sorgulama işleminizi gerçekleştirin.

Bir önceki yazımız olan Osmangazi Edaş Elektrik Kesintisi başlıklı makalemizde Afyonkarahisar elektrik kesintisi, Bilecik elektrik kesintisi ve elektrik kesintisi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
çedaş sivas

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

5 Yorumlar

 1. I’m at Giresun-Aksa Çedaş

 2. TRAFO YANGINI ZİLE,TURHAL VE ŞENYURT İLÇELERİNİN ELEKTRİĞİNİ KESTİ.ÇEDAŞ ELEKTRİK VERILMESI İÇİN YOĞUN GAYRET İÇİNDE.

 3. ↪Sema KLdr↩

  Tesekkurler en sevdigim dizide gidermi elektrik

 4. Kürşat Taydaş

  Yıl 2015 hala elektrik kesintisinin nedenini bilmeyen ÇEDAŞ var. 2 günde bir elektrik kesintisi yapmayı biliyorsunuz ama. ???

 5. New post: Çedaş Elektrik fatura ödeme noktaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.