Çaykur Üretici Sorgulama


Ülkemizin yavaş yavaş e-devlet sistemine geçmesi ile birlikte her alanda bilişim sistemleri kullanılmaya başlanmıştır. Bilişim sistemleri daha çok sağlık, eğitim, adalet alanlarında kullanılmaktadır.
Ülkemizin e-devlete geçiş sürecinden tarım sektörü de etkilenmiş ve tarım sektörü için de e-devlet yapısı oluşturulmaya başlanmıştır. Artık çiftçilerimizin işlemleri online olarak yürütülmekte, bütün bilgiler sisteme işlenmekte ve gerekli olduğunda sistemdeki kayıt düzenlenmektedir. Buda ülkemizde tarım sektörünün envanterinin tutulmasını sağlamaktadır.
Ülke olarak içmekten vazgeçemediğimiz çay bitkisini üreten çiftçilerimizde üretici olarak sorgulamalarını e-türkiye üzerinden yapabilmektedirler. e-türkiye sorgulama sitesinde üretici sorgulaması açılmış ve bu sorgulama çay üreticisinin hizmetine sunulmuştur.
Aşağıda linkini verdiğimiz bölümüne giriş yaparak üretici sorgulaması yapabilirsiniz. Bu işlem için sisteme kimlik doğrulaması yapmanız gerekmektedir. Kimlik doğrulama işlemini üç şekilde yapabilirsiniz;
-Mobil imza
-T.C. Kimlik kartı
T.C. kimlik kartınız yoksa bu konudaki makalemiz olan TC Kimlik Kartı Nedir başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.
Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nce ÇAYKUR Üretici Sorgulamasını şimdi yapmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
çaykur üretici sorgulama, çaykur üretici cari kartı, çaykur üretici bilgi sorgulama, caykur carı kartı, caykur uretici, çaykur üretici bilgileri, çaykur cari hesap, çaykur cari, çaykur genel müdürlüğü üretici cari kartı, çaykur bordro sorgulama
Paylaşmak Güzeldir

Bir Cevap Yazın