Son Sorgulamalar

Çatalca Belediyesi Şikayet


Kurumlar kendilerini geliştirmek için dilek, şikayet ve öneri gibi çalışmalar yürütmektedirler. Yapılan dilek, öneri ve şikayetlere geri dönüş vererek duyarlı olduklarını gösterir ve yeniliklere açık olduklarını bildirirler.

Çatalca Belediyesi Dilek, Şikayet ve Öneri

Çatalca Belediyesi şikayet, dilek ve öneri ile ilgili kendi e-belediye sisteminde herhangi bir form veya telefon numarası bulunmamaktadır. Bu işlemi yapabilmek için Çatalca Belediyesi resmi web sayfasında bulunan telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Çatalca Belediyesi çağrı merkezi numarası 0(212) 444 61 02 ‘dir. Bu telefon numarasına her türlü işleminiz için arayabilirsiniz.

Ayrıca Çatalca Belediyesi faks numarası da 0(212) 924 88 01’dir. Çatalca Belediyesi’ne faks çekmek için bu faks numarasını kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2019 Yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi(MTV) Fiyatları başlıklı makalemizde 2019 yılı motorlu taşıtlar vergisi oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.