Son Sorgulamalar

Çatalca Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme


Çatalca İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan bir ilçemizdir. İlçe Büyükçekmece, Silivri, Tekirdağ, Avcılar, Küçükçekmece ve  Gaziosmanpaşa ile komşudur. 2017 yılı nüfus sayımına göre yaklaşık nüfusu ise 69.000 civarında olup, yüzölçümü 1715 kilometrekaredir.

Çatalca Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme Nasıl Yapılır?

İnternetin artık yaygınlaşması ile birlikte kurumlarda iş ve işlemlerini internet üzerinden yapmaya başlamışlardır. İnternet üzerinden borç sorgulama, borç ödeme, fatura ödeme, bankacılık işlmlerini yapma gibi daha birçok işlemleri internet üzerinden yapılabilmektedir.

Çatalca Belediyesi’de kendi e-belediye sistemi ile Çatalca Belediyesi borç sorgulama, borç ödeme, vergi borcu sorgulama, arsa bedeli sorgulama gibi işlemleri yaptırmaktadır.

Çatalca Belediyesi borç sorgulama ve ödeme işlemi için aşağıda sizlere vermiş olduğumuz linki kullanabilirsiniz. İlgili linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden istenen alana kimlik no bilginizi yazıp tamam butonuna tıklamanız yeterlidir. Çatalca Belediyesi’ne borcunuz varsa listelenecektir. Ardından ödeme işlemine geçebilirsiniz.

Çatalca Belediyesi borç sorgulama ve ödeme için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Beykoz Belediyesi Şikayet başlıklı makalemizde Beykoz Belediyesi şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.