Son Sorgulamalar

Çapa Tıp Fakültesi Online Randevu Alma


Teknoloji geliştikçe ve internet yaygınlaştıkça internet üzerinden yapılabilen işlemler sayesinde programlarımız daha düzenli olmakta ve günlerimizi daha güzel planlayabilmekteyiz. İnternet üzerinden en çok yapılan işlemlerden biri de randevu alma işlemleridir.

Sağlık sektörü de internet işlemlerine yatırım yapmaktadır. Hastane randevusu alma işlemleri internete bağlı bilgisayar, tablet ve cep telefonu gibi cihazlardan kısa süreler içinde yapılabilmektedir. İstanbul Tıp Fakültesi yani Çapa Tıp Fakültesinden randevu almak için de internetin imkanlarından yararlanabilirsininiz.

Çapa Tıp Fakültesinden internetten randevu almak için TIKLAYINIZ…

İnternetten Hastane Randevusu Almak İçin Gerekli Bilgiler

capa-tip-fakultesiT.C. Kimlik No, Adı, Soyadı, Telefon, E-Posta Adresi gibi bilgileri doldurup güvenlik numarası resmindeki rakamları girmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra devam tuşuna basıp yönergeleri takip edip randevuyu alabilirsiniz. Daha sonraları randevunuzu kontrol etmek için yine aynı linkte randevu kontrolü menüsünden işlem yapabilirsiniz. Randevu tarihi ve saatini not edip vaktinden önce orada bulunmanız iyi olacaktır.

İnternet imkanınız yoksa telefonla da randevu alma şansınız vardır. Çapadan telefonla randevu almak için 0212 414 22 00’ı arayıp işlem yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
Çapa Tıp Fakultesi Randevu Sorgulama, çapa randevu sorgulama, çapa tıp fakültesi randevu

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. Mesela Çapa Tıp Fakültesi Online Randevu Alma işlemini yaptık. Hastaneye gittiğimiz zaman kana ihtiyaç duyuldu diyelim. Çapa Tıp Fakültesi’nde yatmakta olan bir hastalar için acil kana ihtiyaç duyulduğunda veya diğer hastanelerde kana ihtiyaç duyulduğunda herkesin duyarlı davranıp kan vermeye gitmesi gerekmektedir diye düşünüyorum.

  2. Bu kardeşimizin AB kana ihtiyacı var. İstanbul Çapa Tıp Fakültesinde yatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.