Çapa Tıp Fakültesi Online Randevu Alma


Teknoloji geliştikçe ve internet yaygınlaştıkça internet üzerinden yapılabilen işlemler sayesinde programlarımız daha düzenli olmakta ve günlerimizi daha güzel planlayabilmekteyiz. İnternet üzerinden en çok yapılan işlemlerden biri de randevu alma işlemleridir.

Sağlık sektörü de internet işlemlerine yatırım yapmaktadır. işlemleri internete bağlı bilgisayar, tablet ve cep telefonu gibi cihazlardan kısa süreler içinde yapılabilmektedir. İstanbul Tıp Fakültesi yani için de internetin imkanlarından yararlanabilirsininiz.

Çapa Tıp Fakültesinden internetten randevu almak için TIKLAYINIZ…

İnternetten Hastane Randevusu Almak İçin Gerekli Bilgiler

capa-tip-fakultesiT.C. Kimlik No, Adı, Soyadı, Telefon, E-Posta Adresi gibi bilgileri doldurup güvenlik numarası resmindeki rakamları girmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra devam tuşuna basıp yönergeleri takip edip randevuyu alabilirsiniz. Daha sonraları randevunuzu kontrol etmek için yine aynı linkte randevu kontrolü menüsünden işlem yapabilirsiniz. Randevu tarihi ve saatini not edip vaktinden önce orada bulunmanız iyi olacaktır.

İnternet imkanınız yoksa telefonla da randevu alma şansınız vardır. için 0212 414 22 00’ı arayıp işlem yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
Çapa Tıp Fakultesi Randevu Sorgulama, çapa randevu sorgulama, çapa tıp fakültesi randevu, çapa randevu alamiyorum 2016
Paylaşmak Güzeldir

Yorum

  1. By Fatih

  2. By Orha

Bir Cevap Yazın