Son Sorgulamalar

Çalıntı Araç Sorgulama


Ülkemizde ve dünyada günde yüzlerce binlerce araç çalınmakta. Bu araçların bazıları parçalara bölünerek parça halinde satılırken bazıları da çalıntı haliyle hiç parçalamadan satılmaktadır. Bu yüzden alacağınız aracın kazasının, borcunun olup olmadığının yanında çalıntı olup olmadığını da kontrol etmelisiniz.

Çalıntı Araç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Araçlarımızı satın alırken dikkat ettiğimiz noktalardan bazıları aracın kazasının olup olmadığıdır. Bu durumda araç eksper sorgulama işlemine tabi tutarsınız. Fakat almak istediğiniz aracın çalıntı olma ihtimalini hiç düşündünüz mü?

calinti-arac-sorgulamaAraç mı satın almak istiyorsunuz? Yada satın almış olduğunuz aracın çalıntı olma ihtimali mi var? Bu gibi durumlarda çalıntı araç sorgulama işlemi yapmanız gerekmektedir. Aşağıda size çalıntı araç sorgulama ile ilgili bir link verilmiştir. Bu link yardımıyla çalıntı araç sorgulaması yapabilirsiniz. Bu sistemi kullanmak için e-devlet sistemine giriş yapmalısınız.

Çalıntı araç sorgulama işlemi için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan ÇKS Sorgulama başlıklı makalemizde Çiftçi kayıt sistemi, ÇKS ve İnternetten ÇKS sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.