Son Sorgulamalar

Büyükçekmece Belediyesi Borç Sorgulama


Günümüz teknolojilerinin ilerlemesi ile birlikte bunun kullanımı da yaygınlaşmıştır. İnternet üzerinden birçok uygulama ve programlar sayesinde işlerimiz kısa sürede yapılmakta ve zamandan tasarruf sağlamaktayız. Belediyeler de bu sürece ayak uydurmuş ve e-belediye hizmeti vermeye başlamıştır.

Büyükçekmece Belediyesi Borç Sorgulama

Büyükçekmece İstanbul İli’nin trakya tarafında yer alan bir ilçesidir. Bu ilçe hızlı bir şekilde gelişme gösteren ilçelerin başında gelmektedir.

Büyükçekmece Belediyesi teknolojinin ilerlemesine ayak uydurmuş ve e-belediye sistemine geçiş yapmıştır. Bu sistem üzerinden vatandaşlar artık birçok bilgilerine ulaşıp sorgulama yapmaktadır. Bu sorgulamalardan biri de Büyükçekmece Belediyesi borç sorgulama işlemidir.

Büyükçekmece Belediyesi borç sorgulama işlemi için aşağıda sizlere vermiş olduğumuz linki kullanabilirsiniz. Bu bağlantıya tıkladığınızda karşınıza Büyükçekmece Belediyesi hızlı sorgulama ekranı gelecektir. Bu sorgulama işleminizi sisteme üye olmadan da yapabilmektesiniz.

İlgili ekranda sizden istenen sicil no/TC kimlik no/ vergi no bilgilerinden herhangi birini ve doğum veya kuruluş tarihinizi istenilen alan yazıp giriş butonuna tıklayarak borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Büyükçekmece Belediyesi borç sorgulama işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Ev Telefonu Nakil Başvuru başlıklı makalemizde ev telefonu başvuru ve ev telefonu nakil hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.