Son Sorgulamalar

BUSKİ Borç Sorgulama


Bursa Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biridir. Bursa Büyükşehir Belediyesi’de belediyecilik anlamında vatandaşlarına iyi hizmet vermeye çalışan önemli belediyelerimizde biridir. Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün kısa adı BUSKİ’dir. BUSKİ su altyapısı ve kanalizasyon altyapısını yapmaktadır. Bursa Büyükşehir Belediyesi belediyeciliği internet ortamına taşıyan e-devlet sistemine geçen belediyelerimizden bir tanesidir.

BUSKİ Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

BUSKİ borç sorgulama işlemi için aşağıda size vermiş olduğumuz linki kullanabilirsiniz. Bu link yardımıyla BUSKİ’ye olan borçlarınızı online olarak görebilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmeniz için sisteme önceden üye olmanız gerekmektedir. Daha önceden üye olmuşsanız üye girişi yapabilmek için TC kimlik numarası ve şifrenizi ilgili alanlara yazmalısınız. İlgili alanlara istenen bilgileri yazdıktan sonra giriş butonuna tıklayarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

buski

E-Buski’ye Nasıl Üye Olunur?

BUSKİ online işlemler yani E-buski’ye üye olmak için açılan sayfanın alt tarafında bulunan yeni üyelik butonuna tıklamalısınız. Bu bölüme tıkladıktan sonra açılır menüde sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak doldurmalısınız. Bu bilgiler TC kimlik no, ad soyad, e-posta, şifre ve cep telefonu bilgileridir. Bu bilgileri ilgili alanlara yazıp kullanım koşullarını onaylıyorum bölümünü işaretledikten sonra üye kaydı butonuna tıklayarak E-buski yeni üyelik işleminizi gerçekleştirin.

BUSKİ borç sorgulama için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan UYAP Borç Sorgulama başlıklı makalemizde Uyap borç sorgulama ve Uyap vatandaş girişi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
buski borç sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. I’m at BUSKİ Genel Müdürlüğü in Bursa, Türkiye

  2. Kilis Gündemi

    Btso, Buski, Dsi Ve Osb Yöneticileri, Sanayiye Ham Ve Gri Su Temini İçin Bir Araya Geldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.