Son Sorgulamalar

Bursa Şehir Hastanesi Randevu Alma


Ülkemizin en büyük illerinden biri olan Bursa yeşilliği ile bilinmektedir. Bursa hızlı gelişim gösteren ilimizdir. Bu ilimizin yaklaşık nüfusu 1,854 milyondur.

Bursa Şehir Hastanesi Randevu Alma

Bursa Şehir Hastanesi, Bursa’nın Nilüfer İlçesi’nde bulunmaktadır. Hastane Nilüfer İlçesi’nin Doğanköy mevkiinde olup, 745 dönümlük bir arazi üzerine kurulmaktadır. Hastane 1355 adet yatak kapasitesine sahiptir.

Bursa Şehir Hastanesi, Sağlık Bakanlığı’na bağlı olduğu için Bursa Şehir Hastanesi randevu alma işleminni yaparken, Merkezi Hekim Randevu Sistemi(MHRS)’ni kullanabilirsiniz. Aşağıda sizlere randevu alabileceğiniz bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıya tıklayıp sisteme üye olduktan sonra randevu alma işleminizi yapabilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi randevu alma işleminizi şimdi yapmak için TIKLAYIN…

Bursa Şehir Hastanesi telefonla randevu alma işlemi için de telefonunuzdan 182’yi arayabilirsiniz. 182 Merkezi Hekim Randevu sistemi ile randevu alırken hastanın adı soyadı, TC kimlik numarası gibi bilgileri yanınızda olmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Yozgat Şehir Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucu başlıklı makalemizde Yozgat Şehir Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Üsküdar Belediyesi Borç Sorgulama ve Borç Ödeme

Üsküdar ilçesi, Ümraniye, Kadıköy, Beykoz ve İstanbul Boğazı ile komşudur. Yaklaşık 530.000 nüfusa sahip olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.