Son Sorgulamalar

Bursa Şehir Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucu


Ülkemizdeki hastane kültürüne yeni bir çığır açmıştır. Bursa Şehir Hastanesi’de bu hastanelerden biridir. Bursa ve bölgesinde hizmet veren Bursa Şehir Hastanesi 745.000 metrekarelik alana kurulmuştur.

Bursa Şehir Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucu

Sağlık Bakanlığı’na bağlı hastanelerin laboratuvar tahlil sonucu öğrenme işlemlerini e-nabız sistemi üzerinden yapabilmekteyiz. Bursa Şehir Hastanesi’de Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir hastane olduğu için Bursa Şehir Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu öğrenme işleminizi e-nabız üzerinden yapabilirsiniz.

Aşağıda sizlere konu ile ilgili bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıya tıklayıp sisteme giriş yaptıktan sonra sistem üzerinde sol menülerden tahlillerim adlı menüye tıklayarak laboratuvar tahlil sonucunuzu görebilirsiniz. Aynı yerden eski tahlilleri görme işleminizi de geriye dönük olarak yapabilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu öğrenme işleminizi şimdi yapmak için TIKLAYIN…

E-nabız ve e-nabız giriş işlemleri ile ilgili bilgi almak için “E-nabız Kişisel Sağlık Sistemi” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bursa Şehir Hastanesi Randevu Alma başlıklı makalemizde Bursa Şehir Hastanesi randevu alma ve Bursa Şehir Hastanesi telefonla randevu alma hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.